Razem 310 632 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
10.10.2019 21:32

Pamiętasz, kiedy skończyłeś 16 lat? To był wielki dzień w moim życiu, ponieważ jestem pewien, że jest w milionach innych młodych Amerykanów, ponieważ w tym dniu otrzymaliśmy nasze prawo jazdy. Nawet nie próbuj zaprzeczać. Wszyscy tak bardzo chcieliśmy mieć tę małą kartę, że trudno było ją znieść. To miało zmienić nasze życie. Jeśli jesteś mężczyzną, wiem, że umierałeś, aby zdobyć ten legalny kawałek plastiku, który powiedział, że w końcu możesz prowadzić samochód na własną rękę. Oznaczało to podróżowanie z kumplami i zabieranie najlepszej dziewczyny na randkę.

Rzeczywiście, sama definicja prawa jazdy to wolność. Tak wielu z nas naprawdę wierzy, że możemy wyruszyć w dowolne miejsce, bliskie lub dalekie, kiedy już zdobędziemy wszechmocne prawo jazdy. Myślę, że było to trochę zbyt optymistyczne. Nie po to, by sprzedawać karty dostępu krótko, ale jak wiele innych rzeczy, rzeczywistość nigdy nie spełniła oczekiwań. Niemniej jednak, wspaniale jest wreszcie zdobyć prawo jazdy i cieszyć się słodką wolnością, jaką ono przynosi. Kiedy otrzymałeś prawo jazdy? Pamiętam, że dostałem swoje w dniu, w którym skończyłem 16 lat. Tam sk±d pochodzę, mogłem zdobyć nasze pozwolenia na naukę, gdy skręciłem 15 lat, więc już przejechałem kilka całkiem dobrych mil. Ostatecznie licencja była osiągalna. Teraz śmieszne są dla mnie zmiany w mentalności. Widzę naszego 17 syna i drapię głowę. Był dość apatyczny w kwestii uzyskania prawa jazdy zaraz po tym, jak uderzył w ten kamień milowy 16 lat. O co w tym wszystkim chodzi? Czy w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat wiele się zmieniło? Mniej więcej powiedział, że zrobi to, kiedy dojdzie do końca, że nie ma się czym przejmować. Chociaż byliśmy wyraźnie zdziwieni, postanowiliśmy nie naciskać. Sześć miesięcy później chyba znalazł właściwą motywację i otrzymał oficjalne prawo jazdy.

Masz prawdziwe prawo jazdy? Większość dorosłych tak. Myślę, że to rodzaj bólu, że za każdym razem, gdy się poruszamy, musimy mieć nowe. Dlaczego nie mogę po prostu zachować tego samego? Wydaje się, że poruszamy się dość regularnie, a ja zawsze boję się wracać do DMV lub BMV, jak to tutaj nazywają, i testować na nowe prawo jazdy. Ale rozumiem, dlaczego był tam indyk, w tym obecny adres. Posiadanie prawa jazdy ułatwia nam życie codzienne. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze swojego pierwszego prawa jazdy, zawsze możesz zdobyć przewagę, skacząc online. Wspaniałą rzeczą jest to, że w dzisiejszych czasach jest to stosunkowo proste. Możesz przygotować się na tak oczekiwane prawo jazdy na wolność jeszcze przed ukończeniem 16 roku życia. Jest jedna z informacji, którą mieli, więc idź i zacznij działać.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.10.2019 21:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 702140
Rubryka ogłoszenia: Autostop
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Uzyskanie prawa jazdy - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jee chriz
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://fastdocuments.co.uk/buy-fake-driving-license-online/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jee chriz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Autostop
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)