Razem 262 506 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
24.10.2014 13:48

PAPERFLIES.PL CZAS NA POWRÓT DO ZABAWY

Każdy z nas miał już okazję szukać lotów przy użyciu wielorodnych wyszukiwarek czy stron linii lotniczych. Często, po wielu wyszukiwaniach zdajesz sobie sprawę, że już po prostu nie wiesz, gdzie szukać. Internetowa wyszukiwarka lotów PaperFlies.pl wprowadza do Polski nowy, przyjazny użytkownikowi system wyszukiwania.

REZERWACJA PODRÓŻY STAJE SIĘ CZĘŚCIĄ WAKACYJNEJ ZABAWY

“ Rozrywka, której doznajesz podczas organizowania wakacji oznacza, aż połowę rozrywki, którą odczujesz podczas podróży samej w sobie.” Albo tak przynajmniej pownno być według Bob'a Stolk'a i Jens'a Steenhuis'a, dwóch młodych, pełnych pasji przedsiębiorców. Właśnie ta idea nakłoniła ich do założenia przyjaznej użytkownikowi i zorganizowanej strony z biletami lotniczymi PaperFlies.com. Wyszukiwarka, która codziennie przeszukuje tysiące cen biletów lotniczych, ma na celu znalezienie najkorzystniejszych ofert dla swoich kochających podróże użytkowników. Przyjazność dla użytkownika, przejrzystość i satysfakcja klienta są naszymi głównymi motywami. Tutaj właśnie ta inspirująca wizja staje się jeszcze bardziej przekonująca. Ta oto młoda firma ma zaszczyt zaprezentować nowy system wyszukiwania. “Prosta, inteligentna funkcja, która pozwala klientowi sprawdzić najlepszą cenę, przesiadki, czas podróży i linię lotniczą w mgnieniu oka. Wierzymy, że w końcu uda nam się prześcignąć tradycyjne wyszukiwarki pod względem zasięgu i niezawodności” mówią Stolk i Steenhuis.

Biuro podróży znajdujące się tuż za rogiem, z przyjaznym doradcą, który dał Ci gotowy formularz podróży, wkracza do przeszłości poprzez pojawienie się wielu wyszukiwarek internetowych. Bojownicy cen i usługi lotnicze walczą o uwagę klienta. Tam, gdzie system wyłącznie daje korzyści pod względem ceny i zapotrzebowania, przeciętny podróżnik nie będzie w stanie objąć pełnego obrazu sytuacji w zetknięciu z rozległym i złożonym wachlarzem ofert. Bob Stolk i Jens Steenhuis z Paper Flies widzą to jako swoją misję, żeby to zmienić. “ Rezerwacja biletów powinna być prosta i przyjemna. Podróżnicy powinni być pewni, że podjęli najlepszą możliwą decyzję, jeśli chodzi o cenę, linię lotniczą, czas przesiadki i cel podróży. Ta właśnie myśl była ogniwem, które nakłoniło nas do założenia PaperFlies. Codziennie przeszukujemy tysiące stron i wybieramy loty tylko ze sprawdzonych firm. Ponadto, cena, która wyświetla się na ekranie jest ostateczną ceną do zapłaty. Nie tolerujemy dodatkowych kosztów.”

ŹRÓDŁO INSPIRACJI

PaperFlies - nazwa ta się wywodzi od starego biletu papierowego, z którym mógłbyś 'latać' przez świat, ma potencjał na zdobycie większości przemysłu lotniczego. Obaj młodzi przedsiębiorcy są przekonani o potencjale swojego przyjaznego użytkownikowi konceptu. Wzięli oni sobie za cel, żeby ulepszyć całkowite, prawie już postrzegane jako tradycyjne, doznanie internetowego wyszukiwania lotów. “ Ludzie muszą być w stanie zrozumieć co widzą i być pewni, że podjęli właściwy wybór. Design pełni tutaj kluczową rolę. Nasze strony są zaprojektowane w sposób przejrzysty, spokojny i atrakcyjny. Oczywiście nadal pozostaje możliwość, żeby poukładać wyniki według własnych pomysłów i spostrzeżeń. Ponadto, oferujemy nieobowiązkowy newsletter, z którym użytkownicy stale będą na bieżąco ze swoimi ulubionymi destynacjami. W przyszłości mamy nadzieję udoskonalać PaperFlies, nadawać stronie więcej inspirujących form, tak żeby ludzie nie znający jeszcze swoego celu podróży, mogli znaleźć natchnienie poprzez wizualne i informatywne bodźce. W ten sposób chcielibyśmy przywrócić proces podróżowania i spędzania czasu do stanu, w którym od zawsze powinny się znajdować.

Dodatkowych informacji udzielają:

Country manager for Poland: Magdalena Łącka

Tel. Kom.: +31628773893

E-mail: mlacka@paperflies.com

CEO: Jens Steenhuis

Tel. Kom.: +31647963403

E-mail: jsteenhuis@paperflies.com

paperflies.pl

https://www.facebook.com/pages/PaperFlies/284834131706321?fref=ts

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.10.2014 13:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 364351
Rubryka ogłoszenia: Bilety lotnicze
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Łącka (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +31628773893
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Bilety lotnicze Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Bilety lotnicze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)