Razem 258 280 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
13.06.2017 09:30

ODLOTOWY PARYŻ 3 NOCE

FAKULTET: Wersal

Program wycieczki:

1 dzień:

Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Odprawa. Przelot do Paryża. Transfer busem lub autokarem do hotelu. Złożenie bagaży. Zwiedzanie Paryża: opera Charlesa Garniera, muzeum perfum Fragonarda., plac Vendome, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, spacer po ogrodach Tuileries. Dla chętnych wieczorny wyjazd na wieżę Montparnasse. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień:

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Paryża – Dzielnica Łacińska: Pałac Luksemburski– siedziba Senatu Francji, Sorbona, Bulwar św. Michała, Muzeum d’Orsay z obrazami impresjonistów. Fakultatywnie przejazd do Wersalu – zwiedzanie pałacu z apartamentami królewskimi oraz czas wolny w przepięknych ogrodach urządzonych według pomysłu Króla Słońce Ludwika XIV. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: muzeum Luwru. wieża Eiffla (dla chętnych wyjazd na wieżę), rejs statkiem po Sekwanie Przejazd na wzgórze Montmartre: bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge. Czas wolny na zakupy . Dla chętnych wieczorny spektakl w jednym z wybranych kabaretów. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie i złożenie bagaży w hotelu. Przejazd na wyspę La Cite zwiedzanie katedry Notre Dame, spacer po wyspie św. Ludwika z licznymi pamiątkami polskimi. Transfer na lotnisko. Odprawa. Wylot z Paryża, przelot do Polski.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.06.2017 09:30
Cena: 1 940 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 78837
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Francja, Wycieczki ze zwiedzaniem
 
Termin wycieczki: 30.04.2016 - 03.05.2016
Czas pobytu: 3 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Francja
Region: Paryż
Info o miejscu pobytu: Cena zawiera: Świadczenia: 3 noclegi w hotelu **/*** w centrum Paryża lub na przedmieściach blisko stacji metra (pokoje 2- lub 3-os. z łazienkami); 3 śniadania; przelot do/z Paryża (lot kursowy liniami WizzAir) opłaty lotniskowe, mały bagaż podręczny (max. wymiary 42x32x25 cm), opiekę pilota-przewodnika; ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Cena nie zawiera: (płatne na miejscu): transferów lotnisko-hotel-lotnisko; biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, system słuchawkowy, miejscowych przewodników, biletów komunikacji miejskiej i innych obligatoryjnych opłat – ok. 125 euro. Dodatkowo dla chętnych: wyjazd na Wieżę Eiffla (III poziom): ok. 15 euro wyjazd na wieżę Montparnasse: ok. 14 euro rejs statkiem po Sekwanie: ok. 12 euro wycieczka fakultatywna do Wersalu: ok. 35 – 45 euro spektakl w kabarecie (wymagana wcześniejsza rezerwacja w biurze): Lido ok. 550 zł, Moulin Rouge ok. 560 zł, Crazy Horse ok. 660 zł. Dopłata do dużego bagażu podręcznego (56/45/25): 100 zł Dopłata do bagażu głównego 32 kg (149,90/119,4/171,5) w zależności od terminu: od 192 zł do 276 zł Dopłata do 3 obiadokolacji: 190 zł Dopłata do pokoju 1-os.: 440 zł Dopłata do transferu Kraków – lotnisko Pyrzowice – Kraków: 70 zł (opłata bezzwrotna) OBIADOKOLACJE: zachęcamy do wykupienia tej atrakcyjnej cenowo, i chętnie wybieranej przez naszych klientów, opcji. Posiłki odbywają się w restauracjach samoobsługowych, zlokalizowanych w centrum Paryża, położonych blisko atrakcji turystycznych. Obiadokolacja składa się z przystawki, dania głównego oraz deseru (każde danie do wyboru z kilku pozycji). Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. PRZELOT: LINIE LOTNICZE WIZZAIR Mały bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25cm GODZINY LOTÓW: KTW-BVA 10:30-12:40 BVA-KTW 18:55-21:00 UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie. W niektórych terminach brak pokoi trzyosobowych. Bagaż można dokupić do 7 dni przed wylotem.
Dojazd: samolot
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: niepodana
Info o zakwaterowaniu: NASZE HOTELE: nocujemy w hotelu 2/3* w centrum Paryża położonym blisko stacji metra. Uczestnicy wycieczki mogą pytać o nazwę i położenie hotelu ok. 2 tygodnie przed terminem wyjazdu.
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
ODLOTOWY PARYŻ - wycieczka samolotowa - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika TRENDY TRAVEL Last Minute Online
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Francja
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)