Razem 311 017 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
18.10.2019 17:46

Wyjazdy z większości dużych miast w Polsce.

Program imprezy:

1 dzień

Odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1 (str. II). Przejazd przez Polskę i Niemcy. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w Niemczech (ok. 950 km). Nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do Wielkiego Księstwa Luksemburga (ok. 170 km). Przejazd przez Dzielnicę Europejską, gdzie siedziby swoje mają m.in. Sekretariat Generalny Parlamentu Europejskiego, następnie bulwar Królewski, plac Konstytucji. Zwiedzanie urokliwej stolicy, zwanej Gibraltarem Północy: bastiony na skale Bock, spacer najpiękniejszym balkonem Europy, katedra Najświętszej Marii Panny, plac d’Armes z kawiarniami i restauracjami. Przejazd do Królestwa Belgii (ok. 200 km). Wizyta w Brukseli – politycznym sercu Europy, miasta z licznymi kontrastami. Objazd miasta autokarem: siedziba NATO, park 50-lecia z Łukiem Triumfalnym, Dzielnica Europejska: Parlament Europejski, Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej, wizyta w Górnym Mieście. Spacer po zabytkowym centrum: katedra św. Michała i św. Guduli, galeria św. Huberta – najstarszy pasaż handlowy świata pod dachem, Grand Place uznawany za najpiękniejszy rynek Europy z XV wiecznym ratuszem, Domem Królewskim i barokowymi domami cechowymi. Spotkanie z Manneken Pis – siusiającym chłopczykiem, najzabawniejszym pomnikiem Brukseli oraz Janneke Pis – siusiającą dziewczynką. Przejazd do hotelu w okolicy Brukseli. Nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Flandrii – jednego z największych ośrodków gospodarczych średniowiecznej Europy. Przejazd do Antwerpii (ok. 50 km)- miasta Rubensa. Spacer po mieście: fragmenty fortyfikacji miejskich, Grote Markt z renesansowym ratuszem i fontanną Brabo. Zwiedzanie największej, gotyckiej katedry na terenie Belgii z najsłynniejszymi tryptykami Piotra Rubensa. Zielony plac z pomnikiem Rubensa. Przejazd do Brugii (ok. 90 km) – wielkiej damy wśród flandryjskich miast, nazywane często „malutką Wenecją Północy”. Spacer po starówce pełnej, wąskich uliczek, biegnących wzdłuż malowniczych kanałów: Markt – rynek z dzwonnicą Belfort oraz XIII w. sukiennicami, ratusz z Salą Gotycką, bazylika Świętej Krwi. Wycieczka łodzią po kanałach będąca doskonałym sposobem na poznanie miasta. Przejazd do Gandawy (ok. 50 km) – zwanej często Florencją Północy. Spacer po zabytkowym centrum słynącego z unikatowego zespołu architektonicznego trzech wież. Stare miasto z licznymi kanałami wraz z portem i jego przepięknymi nabrzeżami. Przejazd do hotelu. Nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Holandii (ok. 180 km) – kraju wyrwanego morza. Wizyta w Rotterdamie – mieście z największym portem Europy. Objazd autokarem po nowoczesnym centrum. Wjazd na Euromaszt – najwyższą wieżę widokową Holandii i jednocześnie najwyższą jej budowlą skąd roztacza się fantastyczny widok. Przejazd i zwiedzanie Delft (ok. 15 km), miasta gdzie tworzył Johannes Vermeer. Spacer wąskimi uliczkami prowadzącymi wzdłuż kanałów. Przejazd do Hagi (ok. 10 km) – miasta pokoju i sprawiedliwości, w którym znajduje się siedziba holenderskiego parlamentu, rządu i Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Spacer po starym mieście: Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof – budynki Parlamentu, kościół św. Jakuba. Zwiedzanie Madurodam – muzeum będące największym na świecie zbiorem miniaturowych budowli, przedstawiających około 700 najbardziej charakterystycznych obiektów Holandii w skali 1:25. Pobyt nad Morzem Północnym w Scheveningen – nowoczesny kurort, z długą piaszczystą plażą, deptakiem, molo i latarnią. Przejazd do hotelu. Nocleg.

5 dzień

Śniadanie. Wizyta na farmie serowej: degustacja sera i prezentacja wyrobu sabotów. Przejazd autokarem do Amsterdamu zwanym również Wenecją Północy(ok. 60 km). Całodzienny pobyt w stolicy Holandii. Zwiedzanie: Rijksmuseum z najcenniejszym na świecie zbiorem malarstwa holenderskiego. Muzeum Vincenta Van Gogha z największą i najważniejszą kolekcją prac malarza. Szlifiernia diamentów – amsterdamski świat diamentów z czterystuletnią tradycją. Rejs po kanałach. Spacer po zabytkowym centrum miasta. Pływający targ kwiatowy przy kanale Singel, Wieża Mennicy z carillionem, ulica Kalverstraat z licznymi sklepami, plac Dam z Pałacem Królewskim, Kościołem Nowym i Pomnikiem Narodowym. Czas wolny. Spacer po De Wallen gdzie znajduje się Dzielnica Czerwonych Latarni będąca wizytówką nocnego życia Amsterdamu. Nowy Rynek w Dzielnicy Żydowskiej. Wyjazd z Amsterdamu.

6 dzień

Powrót do Krakowa (ok.1220 km) ok. godz. 14.00.

Uwaga: dokładny termin i cena będą opublikowane w listopadzie lub grudniu 2014. Podana cena jest ceną orientacyjną.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.10.2019 17:46
Cena: 1 193 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 360442
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Holandia, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Termin wycieczki: 09.08.2019 - 14.08.2019
Czas pobytu: 5 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Holandia
Region: Amsterdam
Miejsce pobytu, region: Holandia, Belgia, Luksemburg
Info o miejscu pobytu: UWAGA! W terminie 30.04-05.05.2015 - w 4-tym dniu wycieczki zwiedzanie ogrodów Keukenhof – 32 hektarowego ogrodu z kwiatami cebulkowymi, kiedy to rozległe pola pokryte są po horyzont kolorowymi łanami kwitnących tulipanów, żonkili, narcyzów i pachnących hiacyntów, w zamian za wizytę w miasteczku Delft. Cena zawiera: 1 nocleg ze śniadaniem w Niemczech w hotelu klasy turystycznej (pokoje 2- osobowe z łazienkami), 3 noclegi ze śniadaniami w hotelach *** (pokoje 2- lub 3- osobowe z łazienkami): 2 w Belgii, 1 w Holandii, autokar komfortowy, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: ***
Info o zakwaterowaniu: Cena nie zawiera: Dopłata do 3 obiadokolacji: 230 zł (poza kolacja w hotelu w Niemczech) Dopłata do pokoju 1 os.: 450 złPrzewidywany koszt realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy miejscy, rejsy oraz inne obligatoryjne opłaty – ok. 105 euro. Dodatkowo ok. 15 euro w terminie 01.05-06.05 na zwiedzanie ogrodów Keukenhof. UWAGA: Część hoteli w Belgii i Holandii nie dysponuje pokojami 3- osobowymi.
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Wycieczka "Kraje Beneluksu" , 6 dni - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Grupa TTE
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48506811240
Web: trendy-travel.pl/wycieczki-autokarowe/wycieczki-objazdowe-po
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Grupa TTE
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)