Razem 303 620 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
04.12.2008 09:01
Zapraszamy do skorzystania z propozycji programów Fly & Drive, które umożliwiają samodzielne poznanie Maroka podróżując pośród urzekających krajobrazów do miejsc pełnych ciekawych zabytków i kulturowej odmienności. Dla uczestników wynajmujemy klimatyzowany samochód, rezerwujemy noclegi na trasie podróży, wręczamy mapkę z sugerowaną trasą zwiedzania a o szczegółach zwiedzania każdy uczestnik decyduje sam.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.12.2008 09:01
Cena: 3 258 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 37424
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Afryka Północna, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Termin wycieczki: 13.01.2009 - 20.01.2000
Czas pobytu: -3281 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Afryka Północna
Kraj pobytu: Maroko
Miejsce pobytu, region: Maroko
Info o miejscu pobytu: Zapraszamy do skorzystania z propozycji programów Fly & Drive, które umożliwiają samodzielne poznanie Maroka podróżując pośród urzekających krajobrazów do miejsc pełnych ciekawych zabytków i kulturowej odmienności. Dla uczestników wynajmujemy klimatyzowany samochód, rezerwujemy noclegi na trasie podróży, wręczamy mapkę z sugerowaną trasą zwiedzania a o szczegółach zwiedzania każdy uczestnik decyduje sam. Dzień 1 Impreza "Fly & Drive" zaczyna się w Agadirze, w południowo-zachodniej części Maroka. Agadir to nowoczesne turystyczne miasto i główny ośrodek wypoczynkowy południowej części Maroka, szczycący się najdłuższymi plażami w Afryce. Morze z jednej strony i pustynia z drugiej zapewniają miastu słoneczną pogodę przez cały rok. Liczne bary i restauracje zlokalizowane wzdłuż głównych ulic oferują dania kuchni arabskiej i francuskiej. Północną część miasta stanowi tzw. Kasbah, gdzie znajduje się port rybacki i handlowy. Rozpościera się stąd urzekający widok na zatokę. W centrum Agadiru znajduje się mnóstwo przepięknych rezydencji, które warto przy okazji zobaczyć. Dzień 2 Zwiedzanie miasta Taroudant, nazywanego Małym Marakeszem ze względu na zachowane w dobrym stanie mury obronne z czerwonej glinianej cegły. Będzie okazja do zakupu pamiątek na jednym z barwnych targowisk ocienionych plecionymi matami. Ta pół twierdza, pół oaza słynie z umiejętności swoich rzemieślników, którzy pracują w drewnie i miedzi, zajmują się tkactwem oraz wytwarzaniem różnego rodzaju przedmiotów ze skóry. Pospacerujemy po mieście i wtopimy się w gorączkowy ruch na wąskich uliczkach. Zobaczą Państwo także dawną siedzibę paszy - pałac Salam. Następnie przejazd do kompleksu Quarzazate, gdzie skupia się cały przemysł filmowy i gdzie mają swoje siedziby największe wytwórnie związane z X Muzą. W tym "marokańskim Hollywood" można zobaczyć plany filmowe "Kleopatry", "Gladiatora" czy "Asteriksa i Obeliksa". Dzień 3 Przejazd do Zagory - małego miasteczka położonego na skraju Sahary w pobliżu granicy z Algierią. Na szczycie Dźabal Zagora znajdują się ruiny zamku zbudowanego przez Almorawidów. Dzień 4 Wizyta w pełnym minerałów i skamieniałości Alnif, a następnie przejazd do Rissani - pierwszej historycznej stolicy Maroka. Na tutejszym targu, jedynym w swoim rodzaju, można dostać praktycznie wszystko. To wręcz wymarzone miejsce dla miłośników zakupów. Dzień 5 Miasteczko Erfoud stanowi punkt wypadowy na pobliskie ruchome wydmy Merzouga (Erg Chebbi). Jest to największy obszar pustynny w Maroku. Dzień 6 Marakesz - miasto będące niegdyś ostoją wszelkiej maści włóczęgów i dzieci - kwiatów. "Perła Południa" dzisiaj jest niestety bardzo skomercjalizowana. Mimo to z pewnością warto odwiedzić to owiane legendą miasto. Dzień 7 Powrót z Marakeszu do Agadiru. Dzień 8 Wylot do Polski. Cena nie zawiera: obowiązkowych opłat za wstępy, napiwki przewodnika lokalnego płatnych na miejscu (w wysokości 60 euro, dzieci 30 euro).
Dojazd: samolot
Rodzaj zakwaterowania: inny
Jakość zakwaterowania: niepodana
Nazwa miejsca zakwaterowania, wyposażenie: Santa Maria
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +48500102864
Web: www.travelway.pl/oferty/FlyDrive_Droga_Marzen_i_Kazb_Maroko_
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Last minute Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)