Razem 258 291 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
28.04.2017 17:17

Egipt wycieczka pobytowo-objazdowa

Opis

Egipt Starożytny – 5 dni

Początek programu w Hurghadzie.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

HURGHADA – LUKSOR – EDFU – KOM OMBO – ASUAN – HURGHADA

Opis dotyczy tylko programu objazdowego, planowane rozpoczęcia w soboty, niedziele lub poniedziałki.

1 dzień

Wylot z Polski, przylot do Hurghady, transfer do hotelu oraz nocleg (Standard wg wybranej oferty).

2 dzień

Wczesna pobudka, śniadanie w formie suchego prowiantu, wyjazd do Luxoru, zwiedzanie Luxoru, Zachodni Brzeg: Dolina Królów, Świątynia Hatchepsut – Deir El Bahari, Kolosy Memnona, w czasie przejazdu „rzut oka” na Ramsseseum, wizyta w wytwórni alabastru, lunch, zwiedzanie Wschodniego Brzegu Kompleksu Świątynnego Karnak, zaokrętowanie, kolacja i nocleg.

3 dzień

Śniadanie, odpłynięcie do Edfu, obiad, czas wolny, kolacja oraz nocleg.

4 dzień

Śniadanie, zwiedzanie świątyni Horusa w Edfu, obiad, rejs do Kom Ombo – zwiedzanie świątyni Boga Nilu Sobka, rejs do Asuanu, kolacja i nocleg.

5 dzień

Śniadanie, czas wolny, ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczki do Abu Simbel (ok. 75 USD), obiad, fakultatywnie Wioska Nubijska (ok. 25 USD), kolacja i nocleg.

6 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Asuanu Niedokończony Obelisk (kamieniołomy asuańskie), Wielka Tama Asuańska, widok na Jezioro Nasera oraz świątynię Kalabshe, wizyta w Muzeum Papirusów i perfumerii, obiad (suchy prowiant) wyjazd w kierunku Hurghady lub/i kurortu ościennego Makadi, Safaga itd. Zakwaterowanie kolacja i nocleg.

7 dzień

Śniadanie, czas wolny na plażowanie, ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja oraz nocleg.

8 dzień

Zakończenie programu 1 tygodniowego – śniadanie, wykwaterowanie o godz. 12:00, transfer na lotnisko, wylot z Hurghady do Polski.

W programie 2 tygodniowym.

8-14 dzień

Śniadanie, czas wolny na plażowanie ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja oraz nocleg.

15 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie o godz. 12:00, transfer na lotnisko, wylot z Hurghady do Polski.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.04.2017 17:17
Cena: 2 199 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 377844
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Afryka Północna, Egipt, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Termin wycieczki: 17.06.2017 - 24.06.2017
Czas pobytu: 7 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Afryka Północna
Kraj pobytu: Egipt
Info o miejscu pobytu: wiecej danych na naszej podanej stronie Uwagi Zakwaterowanie według oferty FORTUNA – istnieje możliwość wyboru konkretnego hotelu za dopłatą (przed wylotem). Uwaga! Polecamy dokupienie gwarancji zakwaterowania na górnym pokładzie w trakcie trwania rejsów – 250 PLN za kabinę. Górny pokład oznacza kabiny mieszczące się na wysokości recepcji i powyżej. Dzień rozpoczęcia programu objazdowego zostanie potwierdzony na miejscu przez rezydenta/przedstawiciela biura. Powyższy program jest programem ramowym, a kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie miejsca i obiekty przewidziane do zwiedzania zostaną zachowane. Minimalna ilość uczestników wycieczki: 10 osób. Rozpoczęcie rejsu po Nilu może nastąpić z Luksoru nie zaś z Asuanu (w zależności od rozkładu rejsów statków). W czasie trwania części objazdowej, w zależności od liczby osób uczestniczących, transfer odbywa się klimatyzowanymi autokarami lub klimatyzowanymi mini busami zgodnie z przepisami ruchu drogowego kraju docelowego. Środki transportu wymienione w planie, w wyniku działania siły wyższej lub rozporządzeń władz lokalnych, mogą ulec zmianie. Szczegóły podaje rezydent na spotkaniu organizacyjnym oraz przewodnik. Cena zawiera Przelot samolotem charterowym, transfery, zakwaterowanie w Hurghadzie lub w jednym z kurortów ościennych: El Gouna, Safaga, Makkadi Bay, Marsa el Alam w hotelach wg. wybranego wariantu i wybranej opcji wyżywieniowej, zakwaterowanie na statku 5* (FB – trzy posiłki dziennie) lub All Inc. (za dodatkową dopłatą) w godz. 12:00 do 22:00 (śniadania, obiady i kolacje, napoje bezalkoholowe, bez soków, lokalne piwo i lokalne napoje spirytusowe z wyłączeniem wina, ponadto kawa oraz herbata. Napoje podawane są w szklankach plastikowych. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienkami, przejazdy mini busami, costerami lub autokarami z klimatyzacją, opiekę polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu w Hurghadzie i polskojęzycznego pilota podczas programu zwiedzania, przewodników miejscowych, VAT. Cena nie zawiera – 165 USD osoba dorosła/60 USD dziecko – za realizację programu, obsługę przewodników, bilety wstępów, transfery, napiwki podczas rejsu (opłata obowiązkowa) – wizy wjazdowej do Egiptu płatnej 25 USD po przylocie – napiwków dla kierowców – dodatkowych posiłków oraz napoi – opłaty za fotografowanie i filmowanie oraz dodatkowych wycieczek fakultatywnych
Dojazd: samolot
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: niepodana
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Egipt wycieczka objazdowa - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Minikoparki Kraków
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48519193568
Web: trendy-travel.pl/egzotyczne-wycieczki-z-pilotem/egipt-wyciec
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Minikoparki Kraków
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)