Razem 251 755 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

1 dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację (postój na ciepły posiłek) i Węgry na nocleg tranzytowy na terenie Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień EDIRNE

Wczesne śniadanie, przejazd przez Serbię, Bułgarię do Turcji. Przyjazd do EDIRNE w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień TROJA - PERGAMON

Śniadanie, zwiedzanie meczetu Selima II. Rejs przez cieśninę Dardanele, przejazd do TROI, mitycznego Ilionu (pozostałości miasta z czasów rzymski, makieta konia trojańskiego). Przejazd do PERGAMONU - zwiedzanie dawnej stolicy potężnego Królestwa Pergamonu ruiny Biblioteki, świąty-nia Trajana, Pałac Królewski. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Bargamy.

4 dzień MERYEMANA - EFEZ - MARMARIS

Śniadanie, zwiedzanie MERYEMANA - Sanktuarium Domu Matki Bożej, EFEZ, - jedneo z najlepiej zachowanych miast antycznych, m.in. Droga Arkadyjska, biblioteka Celsusa, teatr, łaźnie, liczne świątynie i budynki użyteczności publicznej. Przejazd do Marmaris. Obiadokolacja. Nocleg.

5 - 6 dzień MARMARIS

Śniadanie, wypoczynek i plażowanie, dla chętnych imprezy fakultatywne wycieczka na grecką wyspę Rodos (ok. 50 ) oraz Wieczór Turecki (ok. 30 ) obiadokolacja i nocleg.

7 dzień PAMUKKALE

Śniadanie. Przejazd do PAMUKKALE - jednej z największych przyrodniczych atrakcji Turcji - spacer trawertynowym zboczem; zwiedzanie antycznego kurortu HIERAPOLIS. Obiadokolacja i nocleg w Pamukkale.

8 dzień KONYI

Śniadanie. Przejazd do KONYI, miejscowości, gdzie powstał zakon tańczących derwiszów. Zwiedzanie Muzeum Mevlany - założyciela zakonu. Przejazd do Kapadocji, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień KAPADOCJA

Śniadanie. Zwiedzanie KAPADOCJI, słynącej z księżycowego krajobrazu, podziemnych miast i skalnych kościołów. Zwiedzanie podziemnego miasta i skansenu G REME - największego i najciekawszego kompleksu skalnych kościołów wyrzeźbionych w tufie wulkanicznym. Przejazd na wzgórze UÇHISAR, panoramiczny widok na Kapadocję. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

10 dzień ANKARA

Wczesne śniadanie. Przejazd do stolicy Turcji - ANKARY - zwiedzanie Mauzoleum Ataturka - narodowej świątyni poświęconej ojcu Turków, twórcy współczesnego państwa tureckiego. Przejazd do Stambułu. Obiadokolacja. Nocleg

11 dzień ISTAMBUŁ

Śniadanie. ISTAMBUŁ. Piesze zwiedzanie zabytków okresu osmańskiego; Pałac Topkapi i Błękitny Meczet, Meczet Sulejmana Wspaniałego. Czas wolny na największym, orientalnym krytym bazarze. Obiadokolacja. Nocleg.

12 dzień ISTAMBUŁ

Śniadanie. Piesza wycieczka śladami mieszkańców dawnego Bizancjum; Hipodrom, Bazylika Hagia Sophia, Zatopiona Cysterna (Yerebatan Saray). Czas na indywidualne zwiedzanie. Obiadokolacja. Nocleg.

13 dzień

Śniadanie. Wyjazd z Turcji. Przejazd przez Bułgarię do Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

14 dzień

Śniadanie, przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację (postój na posiłek płatny we własnym zakresie), przyjazd do kraju późnym wieczorem.

Przykładowy termin:

10.05.2015 - 23.05.2015

Więcej szczegółów na stronie:

http://www.superwakacje.com.pl/op, TURCJA-CZAR-ORIENTU, -120194, Turcja-Wyc-objazdowe, 2015-05-08, 2015-06-08, 2, autokar

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.01.2015 13:38
Cena: 2 462 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 383740
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Turcja, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Termin wycieczki: 10.05.2015 - 23.05.2015
Czas pobytu: 13 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Turcja
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: niepodana
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Turcja Czar Orientu biuro podróży Geotour - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Biuro Podróży GEOTOUR
Województwo: Zagranica
E-mail: geotour@geotour.pl
Telefon: +48323460306
Telefon 2: +48323460307
Web: www.geotour.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Biuro Podróży GEOTOUR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)