Razem 250 694 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

1 dzień

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do WIEDNIA, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, komentowany objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring gdzie znajdują się słynne budowle miasta Opera, Muzeum Historii Sztuki i Muzeum Historii Natury, Parlament, Ratusz Kościół Wotywny, najstarsze muzeum miasta - Sztuki Użytkowej MAK, Park Miejski z pomnikiem Straussa. Karlsplatz - Plac Karola ze słynnym Musikverein - Towarzystwem Muzycznym gdzie odbywa się Koncert Noworoczny, największym barokowym kościołem Karola Boromeusza, Pawilony Otto Wagenra, Secesja. Przejazd do Hundertwasserhaus - "bajkowego domu", na którego dachach-ogrodach rosną dziesiątki drzew i krzewów. Następnie przejazd koło Prateru (najstarszego wesołego miasteczka Europy) i dalej do największej dzielnicy Wiednia Donaustadt gdzie znajduje się plaża Copa Kagrana gdzie w letnie popołudnia i wieczory rozbrzmiewają latynoskie rytmy oraz ogromny kompleks budynków będący siedzibą ONZ. Kolejnym punktem programu będzie piękny pałac Belweder i imponująca panorama rozciągająca się z ogrodów opadających kaskadami w kierunku starówki. Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana. Romantyczna kolacja walentynkowa przy świecach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do letniej cesarskiej rezydencji pałac Schoenbrunn wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i zwiedzanie komnat pałacowych gdzie usłyszycie Państwo historię romansu Marii Walewskiej i Napoleona, który się tutaj rozgrywał. Będzie oczywiście historia pięknej, nieszczęśliwej Sisi u boku cesarza Franciszka Józefa i słynnej Katheriny Schratt - wieloletniej przyjaciółki cesarza. Przejazd na wzgórze Kahlenberg z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Rozpościera się stąd piękny widok na miasto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach popołudniowych około godz. 16.00 - 17.00. Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych.

WAżNE INFORMACJE

- cena nie zawiera biletów wstępu Katedra św. Szczepana - 3, 50 EUR, Opera - 5 EUR, Schonbrunn - 14, 50 EUR. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Więcej szczegółów na stronie:

http://www.geotour.com.pl/offer_2052_1086.html,

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.01.2015 12:48
Cena: 505 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 386610
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Austria, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Termin wycieczki: 14.02.2015 - 15.02.2015
Czas pobytu: 1 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Austria
Region: Wiedeń
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: ***
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Walentynki w Wiedniu, biuro podróży Geotour - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Biuro Podróży GEOTOUR
Województwo: Zagranica
E-mail: geotour@geotour.pl
Telefon: +48323460306
Telefon 2: +48323460307
Web: www.geotour.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Biuro Podróży GEOTOUR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)