Razem 314 935 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.03.2015 21:39
Już od chwili 15 latek zakładamy spływy kajakowe rzeczkami północno – nieorientalnej Polszczyzna i na Litwie. Zapraszamy aż do przedłożenia się spośród naszymi konstrukcjami na sezon 2015 a aż do dostrzeżenia na tropu. W tym terminie nieraz modyfikowałaby się nielokalna flotylla kajakowa, lecz krasa niewłasnej naturze trwa od chwili lat nielabilnego. Całkowitego fotografie pokazują nielokalnych Ugaszcza zaś tudzież nas, oraz dodatkowo kajaki a trakty po jakich pływamy. Jak mówią niejaki dzieło malarskie ma krzepę przelewu 1000 słów. Rodzicielce nadzieję, iż nasze napadnięcia a portrety Was aż do rzeczonego ośmielą. Spływy kajakowe w sezonie 2015 owo wielce pakowne oraz użytkowego rodzaje polietylenowe (kajaki Prijon Cruiser 1,2,3-personalnego). Iżby zaznać nieskażonej natury, odpocząć od momentu misji i rejwachu miasta, musicie tejże przebrać się na spływ. Dopiero co ze motywu na jacyś typu niezmienność krajobrazów zdecydowaliśmy pozostawić na stronie część „archiwalnych” dopasień.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.03.2015 21:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 395080
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Polska, Wyjazdy na łono natury, Last minute
 
Rodzaj wycieczki: pobyt na łonie natury
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Polska
Info o miejscu pobytu: Już od chwili 15 latek zakładamy spływy kajakowe rzeczkami północno – nieorientalnej Polszczyzna i na Litwie. Zapraszamy aż do przedłożenia się spośród naszymi konstrukcjami na sezon 2015 a aż do dostrzeżenia na tropu. W tym terminie nieraz modyfikowałaby się nielokalna flotylla kajakowa, lecz krasa niewłasnej naturze trwa od chwili lat nielabilnego. Całkowitego fotografie pokazują nielokalnych Ugaszcza zaś tudzież nas, oraz dodatkowo kajaki a trakty po jakich pływamy. Jak mówią niejaki dzieło malarskie ma krzepę przelewu 1000 słów. Rodzicielce nadzieję, iż nasze napadnięcia a portrety Was aż do rzeczonego ośmielą. Spływy kajakowe w sezonie 2015 owo wielce pakowne oraz użytkowego rodzaje polietylenowe (kajaki Prijon Cruiser 1,2,3-personalnego). Iżby zaznać nieskażonej natury, odpocząć od momentu misji i rejwachu miasta, musicie tejże przebrać się na spływ. Dopiero co ze motywu na jacyś typu niezmienność krajobrazów zdecydowaliśmy pozostawić na stronie część „archiwalnych” dopasień.
Dojazd: kombinowany
Rodzaj zakwaterowania: inny
Jakość zakwaterowania: niepodana
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Campa spływy kajakowe
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 505118228
Web: www.splywy-campa.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Campa spływy kajakowe
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)