Razem 263 757 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Naszą specjalnością są niezwykłe wycieczki do Rosji a także na Litwę oraz Ukrainę. Propozycja ta kierowana jest do osób, które chciałyby zapoznać się mocniej z tymi państwami – zwiedzić piękne zabytki, obcować z przyrodą, a także poznać fascynującą kulturę oraz tradycję. Dzięki nam spędzą Państwo swój urlop w bardzo ciekawy sposób. Dla zainteresowanych carską Rosją zaplanowaliśmy wycieczki do Petersburga – miasta mającego niezwykle bogatą historię i które zbudowane jest na czterdziestu wyspach. W naszym programie znajduje się również wycieczka do Wilna. Stolica Litwy i historycznego Wielkiego Księstwa Litewskiego jest miastem zachwycającym przepięknymi widokami oraz mające wiele polskich akcentów. Na osoby pragnące zapoznać się bliżej z Białorusią oczekuje wycieczka do Grodna, które leży nad malowniczym Niemnem. Ponadto nasze wycieczki prowadzą do wielu różnych miast np. Ryga, Kowno, Tallin, a także Helsinki. Wycieczki zaplanowaliśmy w najmniejszych detalach, co powoduje, że będą mieli Państwo szansę obejrzenia najpiękniejszych miejsc we Wschodniej Europie.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.04.2016 09:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462030
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Litwa
Miejsce pobytu, region: kraje bałtyckie
Info o miejscu pobytu: Naszą specjalnością są niezwykłe wycieczki do Rosji oraz na Litwę i Ukrainę. Oferta ta kierowana jest do osób, które pragnęłyby zapoznać się mocniej z tymi krajami – zobaczyć piękne zabytki, obcować z przyrodą, a także poznać fascynującą kulturę i tradycję. Poprzez nasz biuro spędzą Państwo swój urlop w bardzo ciekawy sposób. Dla zainteresowanych carską Rosją przygotowaliśmy wycieczki do Petersburga – miasta, które posiada niezwykle bogatą historię i które zbudowane jest na 40 wyspach. W naszej ofercie znajduje się również wycieczka do Wilna. Stolica Litwy i historycznego Wielkiego Księstwa Litewskiego jest miastem zachwycającym przepięknymi widokami a także posiadające sporo polskich akcentów. Na osoby pragnące zapoznać się bardziej szczegółowo z Białorusią oczekuje wycieczka do Grodna, które znajduje się nad malowniczym Niemnem. Ponadto nasze wycieczki obejmują wiele różnych miast np. Ryga, Kowno, Tallin, a także Helsinki. Wycieczki zostały przygotowane w najdrobniejszych szczegółach, co sprawia, że będą mieli Państwo szansę ujrzenia najwspanialszych regionów we Wschodniej Europie.
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: inny
Jakość zakwaterowania: niepodana
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Wycieczka do Wilna i Grodna – Biuro Turystyczne Logos - Zdjęcie nr 1Wycieczka do Wilna i Grodna – Biuro Turystyczne Logos - Zdjęcie nr 2Wycieczka do Wilna i Grodna – Biuro Turystyczne Logos - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam (niezarejestrowany)
Województwo: Podlaskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48876434093
Web: augustow-bt.pl/pl,wycieczki,rosja_bialorus_ukraina.html
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Last minute Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)