Razem 316 152 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wycieczka do Włoch

VIVA ITALIA – pejzaże, relaks, wino

PROGRAM: Innsbruck – Sirmione (J. Garda) – Siena - Montepulciano - Civita di Bagnoregio - Orvieto - Riwiera Adriatycka –Wenecja – Murano - Burano

1760 PLN + 110 EUR

Termin: 12.09.- 20.09.2020, w tym terminie wycieczka odwołana; wkrótce podamy nowy termin wyjazdu!!!

https://allora-bt.pl

*Dzień 1 (sobota)

Miejsce wyjazdu Poznań – 22:00. Wyjazd z Polski.

*Dzień 2

Przejazd przez Niemcy i Austrię. Innsbruck – Spacer po zabytkowej części miasta. Jak wystarczy czasu przejazd po drodze do kantyny z możliwością zakupu wina i oliwy z rejonu J. Garda BARDOLINO. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Werony.

*Dzień 3

Śniadanie. Sirmione nad Jeziorem Garda - Zwiedzanie bez wejścia do obiektów: Castello Scaligero i Grotte di Catullo. Możliwość kąpieli słonecznej na niezwykłej plaży. Acetaia – miejsce produkcji octu balsamicznego. Zapoznanie się z procesem produkcji, degustacja, zakupy. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Montecatini Terme.

*Dzień 4

Śniadanie. Siena - Spacer z przewodnikiem po średniowiecznym mieście: Piazza Il Campo, XII wieczna gotycka katedra (z zewnątrz) wraz z baptysterium i kampanilą oraz Sanktuarium Domu św. Katarzyny. Montepulciano –znane ze scen do filmów: Zmierzch – Księżyc w nowiu, Sen nocy letniej, Angielski pacjent, Pod słońcem Toskanii. Zwiedzanie miasta: Palazzo Bucelli, Piazza Grande: Katedra Santa Maria Assunta, Palazzo Comunale, studnia, Palazzo Tarugi. Wizyta w kantynie – producenta wysokiej jakości wina NOBILE di Montepulciano, zwiedzanie piwnic, degustacja, zakupy. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Chianciano Terme.

*Dzień 5

Śniadanie. Civita di Bagnoregio - umierające miasto. Zwiedzanie miasteczka. Czas wolny. Orvieto - z najpiękniejszą w Umbrii katedrą z freskami Signorellego, ze studnią św. Patryka i białego wina ORVIETO. Wizyta w mini kantynie – zejście do piwnic, zakupy. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rimini.

*Dzień 6 i 7

Śniadanie. Plażowanie i kąpiel. Obiadokolacja.

Wycieczka fakultatywna: San Marino - zwiedzanie starego miasta. Zakupy.

*Dzień 8

Śniadanie. Wenecja - Rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów i Wieża Dzwonnicza. Most Rialto. Murano – wizyta u producenta wyrobów szklanych z pokazem produkcji. Burano – spacer po kolorowych uliczkach archipelagu. Czas wolny. Wieczorem wyjazd z Wenecji.

*Dzień 9

Nocny przejazd przez Austrię i Czechy. Planowany przyjazd do Poznania 15:00

Zakwaterowanie

Hotele*** - 6 rozpoczętych dób hotelowych: noclegi na terenie Włoch: Werona(1), Montecatini Terme (1), Chianciano Terme (1), Rimini (3) - podane są miasta, w rejonie których położone są hotele.

Pokoje: pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami. do pokoju 1-osobowego dopłata 420 zł za wszystkie noclegi.

Wyżywienie: 6 śniadań kontynentalnych wzmocnionych (pieczywo, masło, dżem, kawa, herbata, mleko, ser, wędlina); 6 obiadokolacji (do picia podawana jest woda).

Świadczenia

Cena podstawowa podana w PLN obejmuje: *przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), *zakwaterowanie w hotelach, *śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje wg programu, *program turystyczny j.w., *opiekę polskiego licencjonowanego pilota, *ubezpieczenie „Standard” (NNW- 15000PLN, KL – 10000EUR, BP – 1000PLN, Assistance), *składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena podstawowa podana w PLN nie obejmuje:

* dodatkowych posiłków i napojów, innych wydatków osobistych,

**biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną w Wenecji, kolejką w Orvieto, autobusem w Civita) opłaty turystycznej w Wenecji, wjazdówek do miejscowości, parkingów, lokalnych obowiązkowych przewodników, obowiązkowych słuchawek – Tour Guide, podatków turystycznych ( taksy klimatyczne). W/w wydatki pokrywane są z tzw. funduszu uczestnictwa w programie, który wynosi: 110 EUR/ osobę płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Z tego powodu cena ofertowa podawana wyżej jest w złotych i w euro. Kwota w EURO rozliczana jest z pilotem w drodze powrotnej do Polski (przy Wenecji).

San Marino – dla chętnych koszt dodatkowy 15-20EUR/osobę, realizacja przy minimum 15 osobach.

***dodatkowych opcji ubezpieczenia.

Dodatkowe opcje ubezpieczenia:

- ubezpieczenie kosztów następstw chorób przewlekłych - koszt ok. 2,5 euro/dzień

- ubezpieczenie kosztów rezygnacji daje gwarancje zwrotu kosztów rezygnacji - koszt 3% pełnej ceny imprezy turystycznej. *W przypadku braku tego ubezpieczenia obowiązują zapisy zawarte w warunkach uczestnictwa lub BEZPŁATNA WYMIANA NA INNĄ OSOBĘ.

Pierwsza wpłata rezerwacyjna 500 zł

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.04.2021 12:29
Cena: 1 760 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 713156
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Włochy, Wycieczki ze zwiedzaniem, Last minute
 
Termin wycieczki: 12.09.2020 - 20.09.2020
Czas pobytu: 8 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Włochy
Region: Riwiera Adriatycka
Miejsce pobytu, region: Toscana, Emilia Romagna, Veneto
Info o miejscu pobytu: Możliwość plażowania nad Jeziorem Garda i dwa dni nad Morzem Adriatyckim.
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: ***
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Viva Italia - wycieczka 8+ dni zwiedzanie i wypoczynek - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: ALLORA
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48606654858
Web: https://allora-bt.pl/produkt/viva-italia-pejzaze-relaks-wino
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy ALLORA
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Last minute
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)