Razem 306 014 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
18.10.2019 17:42

Wyjazdy z większości dużych miast w Polsce

Program imprezy:

1 dzień

Odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1 (str. II). Całodzienna podróż przez Polskę oraz Niemcy. Przyjazd do hotelu na terenie Niemiec (ok. 950 km). Nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Podróż przez Niemcy, Holandię i Belgię. Przyjazd do Francji. Przejazd tunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Przyjazd do stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu (ok. 115 km) oraz zwiedzanie miasta: Tower of London, słynny most Tower Bridge, St. Paul’s Cathedral – najstarsza katedra w Londynie. Przejazd do hotelu. Nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Kontynuowanie zwiedzania Londynu: Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey, słynne na świecie muzeum – British Museum, królewska rezydencja – Buckingham Palace. Spacer Whitehall do Trafalgar Square z Kolumną Nelsona. Po drodze Downing Street nr 10, siedziba premiera Wielkiej Brytanii. Wieczorna wizyta w Soho – chińskiej dzielnicy rozrywki. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Yorku (ok. 350 km) w północno-wschodniej częœci Anglii. Po drodze postój w starym uniwersyteckim mieście – Cambridge oraz zwiedzanie słynnych uczelni – Trinity College, Queens’ College, King’s College i King’s College Chapel oraz Biblioteki Wrena. Przyjazd do starego, założonego jeszcze przez Rzymian miasta York, które w IX w. było stolicą wikingów. Zwiedzanie malowniczych ruin opactwa St. Mary’s Abbey oraz York Minster – wspaniałej katedry, największej gotyckiej budowli w Wielkiej Brytanii. Przejazd do hotelu. Nocleg.

5 dzień

Śniadanie. Przyjazd do stolicy Szkocji zwanej „Atenami Północy” – Edynburga (ok. 350 km). Zwiedzanie: Uniwersytet Edynburski, Pałac Holyrood (z zewnątrz) – szkocka rezydencja królowej, Zamek Edynburski wzniesiony na Castle Rock (granitowym szczycie wygasłego wulkanu), Royal Mile, ciąg czterech starych ulic od Castle Hill do Canogate – swoista królewska trasa stolicy Szkocji. Przejazd do destylarni whisky.Przejazd do hotelu w okolicy Glasgow (ok.100 km). Nocleg.

6 dzień

Śniadanie. Przejazd do Inverness (ok. 280 km). Zwiedzanie: ratusz z legendarnym Mercat Cross – zamek o bujnej historii, w którym Szekspir umieścił scenę zamordowania Dunkana. Przyjazd nad jezioro Loch Ness – szukanie legendarnego potwora zwanego pieszczotliwie Nessy oraz podróż nabrzeżami jeziora m.in. obok ruin średniowiecznego zamku Urguhart Castle. Przejazd do surowej Doliny Łez – Glencoe, przepięknej krainy będącej jedną z wizytówek Szkocji. Po drodze wizyta w Fort William, miasta w pobliżu okrytego śniegiem masywu Ben Nevis, najwyższego szczytu Wielkiej Brytanii. Powrót do hotelu (ok. 300 km). Nocleg.

7 dzień

Śniadanie. Przejazd do „miasta Beatlesów” – Liverpoolu (ok. 320 km). Wizyta w Katedrze Chrystusa Króla – największej na świecie katedry anglikańskiej oraz w miarę wolnego czasu w Muzeum Morskim. Czas wolny na wieczorny spacer po Liverpoolu. Przejazd do Chester (ok.25 km). Spacer po słynącym z rzymskich murów Chester. Przejazd na nocleg w okolicy Birmingham (ok. 165 km).

8 dzień

Śniadanie we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Cardiff (ok. 220 km). Zwiedzanie słynnego gotyckiego zamku, będącego jedną z rezydencji królewskich – Castle of Cardiff. Przyjazd do Bath (ok. 90 km). Zwiedzanie: opactwo Bath Abbey ze słynnymi witrażami, spacer po mieście pełnym uroku, mieście z rzymskimi budowlami i gregoriańskimi kamienicami z kamienia. . Przejazd do hotelu. Nocleg.

9 dzień

Przejazd do Stonehenge (ok. 105 km), słynącego z kamiennego kręgu. Następnie przejazd tunelem lub promem do Francji. Podróż przez Francję, Belgię, Holandię do hotelu w Niemczech (ok. 450 km). Nocleg.

10 dzień

Śniadanie. Podróż przez Niemcy oraz Polskę. Przyjazd do Krakowa (ok. 1000 km) ok. godz. 22.00.

Uwaga: dokładna cena i termin będą opublikowane w listopadzie lub grudniu

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.10.2019 17:42
Cena: 2 899 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 360440
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Wielka Brytania, Wycieczki ze zwiedzaniem
 
Termin wycieczki: 29.06.2019 - 08.07.2019
Czas pobytu: 9 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Wielka Brytania
Miejsce pobytu, region: Anglia, Walia, Szkocja
Info o miejscu pobytu: Cena zawiera: 9 noclegów ze śniadaniami, z czego 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej w Niemczech (pokoje 2, osobowe z łazienkami), 5 noclegów w Anglii i 2 w Szkocji w hotelach **/*** (pokoje 2 osobowe z łazienkami), przejazd tunelem lub promem, przejazd autokarem komfortowym, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW.
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: ***
Info o zakwaterowaniu: Cena nie zawiera: Dopłata do 7 obiadokolacji: 640 zł Dopłata do pokoju 1-os.: 840 zł Przewidywany koszt realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdy komunikacją miejską w Londynie oraz inne obligatoryjne opłaty – ok. 125 Funtów
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Wycieczka Anglia, Walia, Szkocja - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Grupa TTE
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48506811240
Web: trendy-travel.pl/wycieczki-autokarowe/szkocja-wycieczki/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Grupa TTE
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wielka Brytania
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)