Razem 251 561 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Opis

Dzień 1 (środa) - Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Polskę, Niemcy, Belgię, Holandię, Francję. Przeprawa przez Kanał La Manche (tunel).

Dzień 2 (czwartek) - W godzinach dopołudniowych przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się południk zerowy. Krótki spacer po parku dawnego Obserwatorium Królewskiego. Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Spacer po dzielnicy Soho, Chinatown i West End. Dla chętnych możliwość przejażdżki London Eye, największym diabelskim młynem na świecie, skąd z wysokości 135 metrów roztacza się najlepszy widok na panoramę miasta (dodatkowo płatny).Czas wolny w okolicach Piccadilly Circus. Przejazd komunikacją miejską do hotelu na nocleg.

Dzień 3 (piątek) - śniadanie. Przejazd do centrum Londynu środkami komunikacji. Spacer po dzielnicy Westminster: Opactwo Westminsterskie miejsce koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Parlament i Big Ben, 10 Downing Street rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej, St. Jamess Park i pałac Buckingham Zwiedzanie najstarszej części miasta (City) katedra św. Pawła najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii (z zewnątrz), Most Milenijny, dzielnica starych doków obecnie zagospodarowana przez sklepy i urokliwe kawiarnie. Następnie spacer w kierunku Tower of London byłego pałacu, a potem więzienia. Dla chętnych wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne oraz klejnoty królewskie. Wizyta pod Tower Bridge. Przejazd komunikacją miejską do Camden Town najbardziej alternatywna i rozrywkowa dzielnica Londynu. Mieszkańcami tej dzielnicy byli m.in David Bowie i Amy Whinehouse. Czas wolny w okolicach głównej ulicy. Powrót komunikajcją miejską do hotelu, nocleg.

Dzień 4 (sobota) - Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do centrum Londynu komunikacją miejską. Przejazd do British Museum zwiedzanie jednego z największych na świecie muzeów historii starożytnej, muzeum nieprzerwanie otwarte od 1759 roku zgromadziło bezcenne skarby dokumentujące historię ludzkości. Rocznie jest odwiedzane przez ponad 5 milionów zwiedzających. Przejazd na Trafalgar Square i wizyta w Nationall Gallery w której znajdują się m.in dzieła Van Gogha, Leonardo Da Vinci, Rafaela Santi czy El Greco. Obiadokolacja w restauracji sieciowej w centrum Londynu(płatne we własnym zakresie). Czas zorganizowany na zakupy w okolicach Oxford Street i dzielnicy Soho. Wieczorny wyjazd do Polski.

Dzień 5 (niedziela) - Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych Wyżywienie zapewniamy 2 śniadania kontynentalne w hotelu. W trakcie zwiedzania przewidujemy czas wolny na obiadokolacje (płatne we własnym zakresie). Transport Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do Londynu. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche

Więcej szczegółów na stronie: http://www.superwakacje.com.pl/op, Dluzszy-weekend-Londyn-na-szczycie-polskiej-listy- przebojow, -145067, Anglia-Londyn, 2015-04-01, 2015-05-01, 2, autokar

Przykładowy termin: 22.04.2015 - 26.04.2015

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.01.2015 09:48
Cena: 790 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384698
Rubryka ogłoszenia: Wycieczki
Szczegółowe sekcje:Europa, Wielka Brytania, Wycieczki ze zwiedzaniem
 
Termin wycieczki: 22.04.2015 - 26.04.2015
Czas pobytu: 4 dni
Rodzaj wycieczki: wycieczka objazdowa
Region geograficzny: Europa
Kraj pobytu: Wielka Brytania
Dojazd: autobus
Rodzaj zakwaterowania: hotel
Jakość zakwaterowania: niepodana
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Wycieczka do Londynu, biuro podróży Geotour - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Biuro
Województwo: Zagranica
E-mail: geotour@geotour.pl
Telefon: +48323460306
Telefon 2: +48500556600
Web: www.geotour.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Biuro
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wielka Brytania
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)